İnstagram Türk Gerçek Takipçiler

Yapılan hiç bir işlem için şifre istenmez ve en hızlı şekilde teslimat yapılır. Takipçi satın aldığınız da sizin başkasını takip etmeniz gerekmiyor.
Bize canlı destek veya WhatsApp (543-850-5540) yoluyla ulaşabilirsiniz.
S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Gönderimlerin Tamamı Hediyelidir

Satın aldığınız tüm paketlerde ortalama %10 fazladan yüklenir

BÜYÜK KAMPAYA KISA SÜRELİGİNE +10.000 TÜRK TAKİPÇİ SADECE 100TL VE DAHA FAZLASI


5.000 İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ

₺ 40

Satın Al

%100 Güvenli

Şifrenize Gerek Yok

Yüksek Kaliteli Takipçiler

10.000 İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ

₺ 80

Satın Al

%100 Güvenli

Şifrenize Gerek Yok

Yüksek Kaliteli Takipçiler

15.000 İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ

₺ 120

Satın Al

%100 Güvenli

Şifrenize Gerek Yok

Yüksek Kaliteli Takipçiler

20.000 İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ

₺ 160

Satın Al

%100 Güvenli

Şifrenize Gerek Yok

Yüksek Kaliteli Takipçiler

25.000 İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ

₺ 200

Satın Al

Kısa Süreligine

Şifrenize Gerek Yok

Yüksek Kaliteli Takipçiler

30.000 İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ

₺ 240

Satın Al

Kısa Süreligine

Şifrenize Gerek Yok

Yüksek Kaliteli Takipçiler

60.000 İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ

₺ 480

Satın Al

Kısa Süreligine

Şifrenize Gerek Yok

Yüksek Kaliteli Takipçiler

70.000 İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ

₺ 550

Satın Al

%100 Güvenli

Şifrenize Gerek Yok

Yüksek Kaliteli Takipçiler

Hızlı Teslimat / Gerçek Kişiler

Sitemizden takipçi satın almanız için sizlere yüzlerece sebep sayabiliriz. Fakat çok vaktinizi almamak adına en önemlilerinden bahsedeceğiz. En önemlilerinden biri ise Hızlı Teslimat. Sitemizden vereceğiniz her takipçi siparişi anında işlenmekte ve ekstra bir durum olmadıkça 60 dakika içinde teslim edilmektedir.

En önemli sebeplerden bir diğeri ise gerçeklik. Sitemizden alacağınız takipçi paketindeki Takipçiler tamamen gerçek kişilerden oluşmaktadır.

Güvenlik

Bizim için en önemli konuların başında ise Güvenlik gelmekte. Sitemiz üzerinden vereceğiniz tüm siparişleriniz SSL Sertifikası ve Güvenlikli altyapımız ile tamamen korunaklı gerçekleşmektedir. Bilgileriniz asla tarafımızda barındırılmamakta ve Kredi Kartı ödemeleriniz için Türkiye’nin en büyük ödeme aracı şirketlerinden GoShopier kullanılmaktadır. Sitemiz üzerinden güvenle ve içiniz rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Dillere destan müşteri destek servisimize ise ayrı bir parantez açmak isteriz. Herkes bir hizmet satın aldığında, satışın öncesinde ve özellikle sonrasında satıcı firmadan destek beklemekte. Biz, takipcisatinall.com olarak sizlere satış öncesi ve satış sonrası, asla pişman olmayacağınız bir destek garantisi veriyoruz. 7/24 aktif takipcisatinall.com ekibimizle, her türlü sorun ve görüşlerinizi 7/24 cevaplıyoruz. Üstelik tüm resmi tatil günleri de dahil hizmet veriyoruz.

S.S.S
Sıkça Sorulan Sorular

Q

Sipariş esnasında veyahut sonrasında şifre vermem gerekiyor mu?

Kesinlikle Hayır! Biz takipcisatinall.com olarak kesinlikle müşterilerimizden şifre talep etmiyoruz. Sipariş esnasınız da instagram kullanıcı adı, fotoğraf(video) url adresinizi paylaşmanız, bizim siparişinizi tamamlamamız için yeterli olucaktır.

S

Ödeme bilgilerim(kredi kartı) sizin ile ne kadar güvende?

Şirketimiz ödeme sistemlerinde GoShopier kullanmaktadır. GoShopier, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur. Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.

S

Verdiğim profil adresim bir başkası tarafından bilinecek mi? Takipçi, beğeni aldığım belli olucak mı?

Kesinlikle Hayır! Kurumsal misyonumuzu tamamiyle müşteri - tüccar gizliliği arasında tutulmasına çok özen göstermekteyiz. Bilgileriniz asla üçüncü şahış kimselere ulaş(a)maz.

S

Siparişim ne kadar zamanda teslim olucak?

Sistemimizde yer alan tüm paketlerimizde maksimum süre olarak ne kadar sürede tamamlanacağı yazmaktadır fakat ortalama istisnai durumlarda(müşteri bazlı) siparişlerin teslimiyeti pakette yazan süreyi 1(bir) saat aşabilir.


Q

Takipçilerimde düşüş yaşayacak mıyım ya da ne kadar düşüş yaşayacağım?

Bizim sağladığımız türk takipçiler tamamen gerçek ve aktif insanlardan oluşmaktadır, bundan ötürü profilinizde paylaşımlarına bağlı oran ile düşüşlerin görülmesi olağandır.


S

Türk takipçiler gerçek mi? Nasıl beni takip edecek?

Sağladığımız türk takipçiler kesinlikle %100 gerçek ve aktif kişilerden oluşmaktadır. Takipcisatinall.com tarafından size sağlanan Takipçiler instagramı anlık, sürekli kullanan profillerden oluştuğu için profilinizi beğenmediği zaman takibi bırakma ihtimali oluşmaktadır. Profiller sizi ilk aşamada kesinlikle isteyerek takip etmektedir fakat daha sonra paylaşımlarınız kişi tarafından "tamamen kendi algısına yanlış olduğunu düşünürek" takibinizi bırakabilir.